Už nikdy nemusíte řešit peníze

Získejte Platinum členství ve Winners Clubu a vydělávejte tísíce každý měsíc díky matched bettingu.

Jednoduše. Z domova. Bez rizika. Legálně. Už napořád.

Winners Club Platinum

je pouze pro platící členy našeho klubu, kde vám ukážeme jak přesně krok po kroku vydělávat peníze každý měsíc.

Nemusíte mít žádné znalosti o sázení, sportu nebo technologiích.

Nemusíte mít žádné extra vzdělání.

Stačí postupovat podle jednoduchých návodů a začít vydělávat.

 

Nejdříve si musíme něco ujasnit...

Tento způsob vydělávání NENÍ a NEPODPORUJE gambling.

Je důležité vědět, že systém matched bettingu nemá nic společného s hazardem. Gambling vám nikdy peníze dlouhodobě vydělávat nebude, protože kurzy jsou vždy proti vám. To, že jste párkrát něco vyhráli, je výjimka. Když to budete dělat dlouhodobě, vždy prohrajete.

 

My ale na matched bettingu chceme profitovat dlouhodobě. Chceme vás naučit, jak tímto způsobem vydělávat peníze stabilně a dlouhodobě tak, abyste je už nikdy nemuseli řešit. Tento způsob není o tom, že občas něco vyhrajete a občas prohrajete. Nemusíte znát grafy, trhy či komplikované vzorce jako při gamblingu na burze a doufat v nějaký profit jednou za několik investic. My vyděláváme pokaždé a máme stabilní zisky každý měsíc.

Jak matched betting funguje a na čem vlastně vyděláváme?

Pokud jste tenhle výraz nikdy neslyšeli, uděláme vám krátké shrnutí.

Sázkové kanceláře po celé Evropě rozdávají ohromné sumy pěněz ve formě uvítacích bonusů pro nové zákazníky a risk free sázek aby u nich zákazníci dál sázeli. To nám dává možnost těhle bonusů využít - otevíráme si účty u sázkových kanceláří, sázíme na zápasy abychom dostali bonusy a ty pak vybíráme na svůj účet bez rizika.

Abychom se vyhnuli riziku, sázíme na všechny možné výsledky každého utkání, takže jakkoliv zápas dopadne, my máme zaručený profit.

Čtete to správně. Je úplně jedno, který tým vyhraje či prohraje - vy vždy vyděláte čistý zisk.

Jo a abychom nezapomněli - je to zcela legální a zisky se nemusí danit.

Na internetu je spousta informací o matched bettingu, rozhodně to není nový způsob vydělávání. Sami se přesvědčte a "matched betting" vygooglujte. Najdete spoustu článků, návodů, nabídek a zkušenosti lidí, kteří se tím zejména v Anglii živí už mnoho let.

Matched betting není z ČR tak jednoduchý, jako když bydlíte v Anglii. Proto jsme připravili desítky návodů jak krok za krok vydělávat. Můžete si hledat nabídky sami, ale téměř jistě brzy skončíte. Hledat nové nabídky a učit se strategie, jak na nich vydělat, zabere spoustu času a úsilí.

V rámci Winners Club Platinum členství se o to starat vůbec nemusíte a můžete se tak věnovat jen vydělávání. Jednodušeji už to nejde.

To nejtěžší už jsme udělali za vás

Stačí se zaregistrovat a získáte přístup do sekce pro členy, kde najdete nejlepší nabídky sázkových kanceláří a návody (text i video), jak na nich jednoduše vydělat.

Jediné, co musíte udělat je:

  1. podívat se na návod a video
  2. otevřít účet u sázkové kanceláře
  3. uzavřít kvalifikační sázku
  4. a vybrat zisk!

Ihned po registraci na Winners Club dostanete zdarma přístup do FREE sekce se dvěma návody, díky kterým rychle vyděláte kolem 1000 Kč.

Po získání placeného Platinum členství vám zpřístupníme další sekce s desítkami návodů na uvítací bonusy a sekci s reloady a pravidelnými bonusy, kterou každý den doplňujeme.

Kolik se tím dá vydělat?

Hodně. Ale je to jen na vás, kolik tomu budete chtít (nebo moci) věnovat času. Zcela jistě si vyděláte kolem 1000 Kč díky FREE nabídkám (Level 1). Po získání Platinum členství si vyděláte dalších až 2 000 Kč velmi snadno (v rámci Levelu 2). Poté následuje přechod na systém pravidelných měsíčních výdělků (v Levelu 3), kde se dostanete až na 5 000 - 20 000 Kč za měsíc za předpokladu, že se tomu několik hodin denně věnovat. Ti, kteří se matched bettingem živí a berou to jako svou hlavní práci si vydělávají běžně i mnohem více (40 000 Kč měsíčně nejsou výjimky).

Jak rychle mohu začít vydělávat?

Okamžitě. Ještě dnes. Nemusíte se učit složité modely, trhy a postupy jako při obchodování na burze. Nemusíte se učit systémy, hráče a platit drahé programy jako při profesionálním pokeru. Nemusíte někam dojíždět jako do práce nebo na brigádu. Vše zvládnete z domova, ze školy nebo třeba z kavárny. Stačí vám jen počítač s internetem, trochu peněz do začátku a najít si pár volných minut.

Za jak dlouho budu mít výsledky?

Pokud budete postupovat přesně podle našich návodů, budou vaše výsledky vypadat zhruba takto:

 

Level 1

Vyděláte až 1000 Kč do 2-10 dní (za cca 1-2 hodiny práce).

 

Level 2

Vyděláte cca 2 000 Kč do 1-2 týdnů (za cca 15 min. práce denně).

 

Level 3

Vyděláte až 40 000 Kč za měsíc (při cca několika hodinách práce denně).

Vyděláte až 15 000 Kč  za měsíc (při cca 2-3 hodinách práce denně).

Vyděláte až 5 000 Kč za měsíc (při cca 1 hodině práce denně).

Kdo si tím může vydělávat?

Každý kdo má chuť si přivydělat, má trochu peněz na úvodní kvalifikační sázky a má alespoň základní schopnost komunikovat v angličtině.

Studenti

Pracující na plný úvazek

Maminky na rodičovské

Čerství absolventi

Podnikatelé a živnostníci

Manažeři a profesionálové

Kdy jste naposledy dostali 1000 Kč za nic?

Zaregistrujte se zdarma a ihned získáte přístup k free nabídkám v hodnotě 1000 Kč.

0 Kč

za měsíc
Vyděláte rychle až 1000 Kč

Zcela zdarma zpřístupníte dva návody ve formě videí a textů, které vám rychle vydělají až 1000 Kč. Kromě toho se naučíte základní princip matched bettingu.

Přístup ke 2 nabídkám

Získáte přístup ke dvěma nabídkám a uvítacím bonusům od sázkových kanceláří. Jsou to dvě nejjednodušší nabídky, které vám zaberou kolem 2-10 dnů.

Registrace bez zadání platební karty

Registrace je zcela zdarma a nemusíte při ní zadávat vaší platební kartu ani nic podobného.

Okamžitý přístup k návodům

Ihned po registraci budete mít jako FREE člen přístup k několika úvodním návodům, které vám matched betting objasní a ke dvěma nabídkám v hodnotě 1000 Kč.

Členství není časově omezené

FREE členství není časově omezené. Máte tak dostatek času na vyzkoušení matched bettingu a vydělání prvních pěněz.

Přístup ke kurzovníku a kalkulačce

Jen členové mají přístup ke kurzovníku a kalkulačce sázek. Díky kurzovníku najdete zápasy s nejlepšími kurzy a kalkulátor sázek vám vypočítá, kolik máte kde vsadit.

490 Kč

za měsíc

Vyděláte až 40 000 Kč měsíčně

Získáte přístup do Levelů 2 a 3. V Levelu 2 naleznete kolem 5 nabídek, na kterých vyděláte až 2 500 Kč. V Levelu 3 pak dalších více než 50 návodů, díky kterým budete vydělávat až 40 000 Kč měsíčně. Kromě toho získáte přístup do sekce s denními reloady a risk free sázkami pro dlouhodobé zisky.

Přístup ke 40+ nabídkám

Získáte přístup ke více než 40 uvítacím nabídkám a desítkám pravidelných opakovaných bonusů, které každý den přidáváme.

Nové nabídky každý den

Každý den přidáváme nové uvítací bonusy, návody a bonusy od sázkových kanceláří. Kromě toho máme celkou sekci na pravidelné výdělky, do které denně přidáváme aktuální nabídky s návody, jak na nich vydělat.

Okamžitý přístup ke všem návodům

Ihned po získání Platinum členství získáte přístup ke všem sekcím a návodům.

Automatické obnovení členství

Po uhrazení prvního měsíčního poplatku za členství si náš systém uloží vaši platební metodu a následně vám členství automaticky obnoví po 30ti dnech. Pokud budete chtít členství zrušit, stačí napsat email na podpora@winnersclub.cz a my vaší platební metodu ze systému smažeme a členství zrušíme. A to bez jakýchkoliv otázek - členství můžete zrušit kdykoliv bez udání důvodu.

Přístup ke kurzovníku a kalkulačce

Jen členové mají přístup ke kurzovníku a kalkulačce sázek. Díky kurzovníku najdete zápasy s nejlepšími kurzy a kalkulátor sázek vám vypočítá, kolik máte kde vsadit.

Jste už registrovaným FREE členem? Nejdříve se přihlašte a poté klikněte na Objednání členství.

Zní to až moc dobře?

Říkáte si: Kdyby to bylo tak jednoduché, dělal by to každý. Vždyť také dělá - na systému vydělávají tisíce lidí každý den.

Zatím hlavně v UK a dalších západních zemích, ale i v ČR už to plno lidí začíná objevovat. Podívejte se, co o matched bettingu říkají naši členové.

Petr S.
student, Most
Za první měsíc jsem vydělal skoro 12 tisíc a to jsem kvůli práci ani neměl moc času se tomu věnovat. Druhý měsíc to chci zdvojnásobit a pak si za odměnu zajedu k moři :)
Franta V.
manažer, Kolín
Mám za sebou levely 1 a 2, teď přecházím na pravidelné dealy a čekám na doručení karty z Anglie. Můj celkový zisk je teď už téměř 15 000 korun a rozjíždím pomalu i affiliate.
Saša L.
fotograf, na cestách
Z počátku jsem matched betting moc nechápal a nevěřil tomu. Návody to ale ukazují krok po kroku a během prvních pár týdnů jsem vydělal skoro £1,000. Když jsem o tom říkal přátelům, nikdo mi nevěřil.

Zaregistrujte se a začněte vydělávat ještě dnes.