Kluci z Winners Clubu

Naším cílem je naučit co nejvíce lidí vydělávat peníze a v průběhu si to pořádně užít

Adam

KAPITÁN

Spoluzakladatel. Řeší průsery, vymýšlí nový funkce, sleduje co se kde děje a většinou nestíhá. S matched bettingem se seznámil již před lety v UK.

Sledujte na Instagramu  a  Linkedinu

Tomáš

DEGUSTÁTOR

Spoluzakladatel. Je často vysílán do zahraničí natáčet videa (čti na dovolenou ochutnávat místní speciality). Řeší denní business, finance a všechno analyzuje.

Sledujte na Instagramu  a  Linkedinu

Ondřej

GURU

Spoluzakladatel. Má na starosti hledání nových členů aka "marketing", což je pro něj jako pro guru hračka. Určitě ho taky znáte z chatu a ze školy sázení.

Sledujte na Instagramu  a  Linkedinu

Ondra

PALDAGRAM

Má pod palcem každý bonus a reload, a zná odpověď na jakoukoliv otázku. Když zrovna nepomáhá na chatu, tak vyvíjí nové služby a analyzuje data.

Sledujte na Instagramu  a  Linkedinu

Michal

SLOVÁK

Náš první a zatím jediný kolega ze Slovenska a zároveň mistr akumulátorů, které pro vás každý den počítá. Najdete ho taky na chatu a na fóru.

Sledujte na Instagramu

Ondra

SPORŤÁK

Náš sporťák a jediný sportovní nadšenec v našem týmu. Má na starosti sportovní obsah na Winners Club Sport a najdete ho na chatu.

Sledujte na Instagramu

Lex

IT GENIUS

Bez něj by asi nic nefungovalo. Věnuje se opravám systému a vývoji novinek. Obvykle ho najdete mezi Londýnem, Prahou, Krakovem a Amsterdamem.

Sledujte na  Linkedinu

Honza

KLUK PRO VŠECHNO

Má na starosti odpovídání na emailové dotazy a zajišťuje distribuci SIM karet z Anglie. Také denně hledá nové bonusy a reloady, a spravuje web.

Winners Club založila v roce 2015 skupina kamarádů a dlouholetých kolegů, aby přiblížila matched betting lidem v Čechách a na Slovensku.

Během krátké doby jsme se stali místní jedničkou v oblasti sázení a vydělávání na internetu s komunitou tisíců členů.

Začátkem roku 2021 jsme se rozhodli projekt ukončit a nadále jej neudržovat.