Winners Club končí

Rozhodli jsme se omezit provoz Winners Clubu. Co to znamená?

 

Po dlouhých úvahách jsme se rozhodli omezit provoz Winners Clubu. Projekt spustili 3 kamarádi v roce 2015 a ihned od počátku se stal bezkonkurenční jedničkou na českém a slovenském trhu. Za těch několik let získal přes 50 tisíc uživatelů a tisíce Platinum členů. Povedlo se nám matched betting rozšířit v ČR a rozjet skvělou komunitu lidí, kteří si vydělávali bezrizikovým sázením.

V průběhu se postupně vyskytlo několik překážek a omezení. Vždy jsme pracovali na tom, abychom našli nová řešení a cesty k výdělkům. Je ale nutné si přiznat, že matched betting už není takový, jako před několika lety. Když jsme WC spouštěli, bylo poprvé možné získat v UK adresu, telefonní číslo a hlavně bankovní účet s kartou. Sázkové kanceláře nabízely vysoké bonusy a bylo jednoduché vydělávat každý měsíc desítky tisíc korun prakticky bez rizika.

Postupem času se však nabídky měnily a snižovaly. Nový sázkový zákon napsaný kartelem českých sázkovek bohužel očekávanou změnu nepřinesl. Naopak prakticky Česko kompletně uzavřel před zahraniční konkurencí a zahraničními bonusy sázkovek. V UK se trh také měnil. Každou sezónu se zisky z bonusů přesouvaly, z dostihů na akumulátory, z aka na boosty atd. Jak rostla ekonomika a lidé měli více peněz, sázkovky nemusely nabízet takové bonusy - běžní sázkaři prostě měli více peněz sázeli i bez bonusů. Zažili jsme problémy s online bankami, VPNkami, zavírání účtů u sázkovek, hack serveru, vypnutí kurzovníku špatnými dodavateli, zavřeli nám platební bránu a přišli jsme o většinu členů atd. V roce 2020 nám ale prakticky vše zabil COVID. Sportovní utkání nejdříve ze dne na den žádné nebyly, později postupně opět byly, ale nebylo tolik bonusů. Vždy jsme ale našli cestu, jak pokračovat a naučit další lidi, jak vydělávat matched bettingem.

Ty cesty, ač se postupem snižovaly, existují pořád a existovat budou dál. Jen my už u toho nebude aktivně. 

Za poslední přibližně 2 roky se díky všemu výše popsanému stal pro nás projekt méně atraktivní. Nejdříve přestal vydělávat a byli jsme rádi, že příjmy od členů pokryly alespoň náklady. Pořád jsme ale věřili, že se situace změní a proto jsme ho dál udržovali. Winners Club pro nás byl spíše menší okrajový projekt, ale měl pro nás určitou sentimentální hodnotu - po těch několika letech práce - a tak nám to zas tolik nevadilo. Rok 2020 ale způsobil, že jsme celý provoz museli každý měsíc finančně dotovat. Rozhodli jsme se proto provoz omezit. Web, návody, kalkulačky, fórum a další zůstanou zatím stále dostupné, a to bezplatně. UK SIM karty už nebudeme dovážet. Vypínáme kurzovníky, jejichž provoz je na projektu nejdražší. Rušíme zákaznickou podporu a nebudeme již aktualizovat návody. 

 

Končí:

  • zákaznická podpora
  • kurzovníky
  • prodej SIM karet
  • aktualizace návodů a reloadů

 

Zůstává:

  • web a informace na něm
  • návody
  • kalkulačky
  • FB fórum

 

Moc vám všem děkujeme za podporu v minulých letech. Věříme, že vám Winners Club pomohl, když jste to potřebovali. Děkujeme všem kolegům, kteří za těch několik let na Winners Clubu pracovali a jsou jediným důvodem, proč fungoval tak dlouho. Děkujeme vše členům za důvěru, a za to, že s námi sdíleli svoje úspěchy a posílali nám, co si za výdělky z matched bettingu pořídili. Auta, dovolené, zrekonstruované domy, nastartované podnikání nebo jen přivýdělek při škole nebo při práci, který vám pomáhá zvýšit si životní úroveň. Spouště lidem změnil Winners Club život, včetně nás a jsme za to moc vděční.

Budeme rádi, když nás budete nadále sledovat na sítích (@aroha.cz nebo @brocastcz), poslechnete si naše podcasty nebo podpoříte své zdraví nákupem vitaminů.

Držte se a kdyby cokoliv, tak nám napište. Kluci z Winners Clubu